MÖBLER / Bord / Spelbord 11198078
nr 1119 8078
Spelbord
Nyrokoko, längd: 90 cm, djup: 2x44 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 juli 2017
kl 18:34:48
4/7 23:51:11
350 kr
5/7 13:40:54